Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Masłów
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU GŁÓWNE  / Informacje  / Oświadczenia majątkowe
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Oświadczenia majątkowe Oświadczenia majątkowe sortuj po:    


Data wytworzenia 2018-10-03, ostatniej modyfikacji 2018-10-03 08:05

Władze Gminy: Tomasz Lato - Wójt [2018 kk] Rada Gminy: Sylwester Wojtyna - Przewodniczący Rady Gminy [2018 kk] ...

» czytaj całość

Data wytworzenia 2018-06-06, ostatniej modyfikacji 2018-07-24 11:04

Władze Gminy: Tomasz Lato - Wójt [2017] [2017 korekta] Monika Dolezińska-Włodarczyk - Zastępca Wójta [2017] Małgorzata Kumór - Skarbnik Gminy [2017] Zbigniew Zagdański - Sekretarz Gminy [2017] Rada Gminy: Bujak Zbigniew - Radny [2017] Chyb Regina - R...

» czytaj całość

Data wytworzenia 2015-05-14, ostatniej modyfikacji 2018-06-15 12:49

Władze Gminy: Ryszard Pazera - Wójt [2012][2013][2013 - korekta] [kk 2014] Jadwiga Duda - Zastępca Wójta [2012][2012 korekta][2013] [kk 2014] Małgorzata Kumór - Skarbnik Gminy [2012][2013] Bogusław Krukowski - Sekretarz Gminy [2012] Jarosław Królicki - Sek...

» czytaj całość

Data wytworzenia 2017-03-24, ostatniej modyfikacji 2017-11-08 10:28

Władze Gminy: Tomasz Lato - Wójt [2016] Monika Dolezińska-Włodarczyk - Zastępca Wójta [2016] Małgorzata Kumór - Skarbnik Gminy [2016] Zbigniew Zagdański - Sekretarz Gminy [2016] Rada Gminy: Bujak Zbigniew - Radny [2016] Chyb Regina - Radna [2016] Do...

» czytaj całość

Data wytworzenia 2010-07-24, ostatniej modyfikacji 2016-10-07 09:18

Władze Gminy: Tomasz Lato - Wójt [2015] Monika Dolezińska-Włodarczyk - Zastępca Wójta [2015] Małgorzata Kumór - Skarbnik Gminy [2015] Zbigniew Zagdański - Sekretarz Gminy [2015] Rada Gminy: Kozubek Małgorzata - Radna [2015] Fortuna Robert - Radny ...

» czytaj całość

Data wytworzenia 2015-05-14, ostatniej modyfikacji 2016-05-13 13:52

Władze Gminy: Tomasz Lato - Wójt [2014] Monika Dolezińska-Włodarczyk - Zastępca Wójta [2014] Małgorzata Kumór - Skarbnik Gminy [2014] Jarosław Królicki - Sekretarz Gminy [2014][2015 kk ][wyjasnienia] Zbigniew Zagdański - Sekretarz Gminy [ 2014 pk ] ...

» czytaj całość



Urząd Gminy Masłów, ul. Spokojna 2 , 26-001 Masłów, tel.: 41 311-00-60 do 99, fax: 41 311-00-61, gmina@maslow.pl, www.maslow.pl
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@