Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Masłów
Menu góra
Strona startowa Informacje Oświadczenia majątkowe
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Oświadczenia majątkowe, bieżące, menu 1025 - BIP - Urząd Gminy Masłów”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Oświadczenia majątkowe

Data wytworzenia 2022-06-06, ostatniej modyfikacji 2022-06-07 10:46

Oświadczenia majątkowe za 2021 rok

Władze Gminy: Tomasz Lato - Wójt [ 2021 ] Monika Dolezińska-Włodarczyk - Zastępca Wójta [ 2021 ] Małgorzata Kumór - Skarbnik Gminy [ 2021 ] Zbigniew Zagdański - Sekretarz Gminy [ 2021 ] Rada Gminy - kadencja 2018-2023: Doleziński Stanisław - radny [ 2021 ] Dudzik Marek - radny [ 2021 ] Fąfara Mateusz - radny [ 2021 ] Filipowicz Ryszard - radny [ 2021 ] Haba Wojciech - radny[ 2021 ] Komorowska Bernarda - radna [ 2021 ] Kozubek Małgorzata - radna [ 2021 ] Ksel Tomasz
Data wytworzenia 2021-05-21, ostatniej modyfikacji 2021-06-25 06:58

Oświadczenia majątkowe za 2020 rok

Władze Gminy: Tomasz Lato - Wójt [ 2020 ] Monika Dolezińska-Włodarczyk - Zastępca Wójta [ 2020 ] Małgorzata Kumór - Skarbnik Gminy [ 2020 ] Zbigniew Zagdański - Sekretarz Gminy [ 2020 ] Rada Gminy - kadencja 2018-2023: Doleziński Stanisław - radny [ 2020 ] Dudzik Marek - radny [ 2020 ] Fąfara Mateusz - radny [ 2020 ] Filipowicz Ryszard - radny [ 2020 ] Haba Wojciech - radny[ 2020 ] Komorowska Bernarda - radna [ 2020 ] Kozubek Małgorzata - radna [
Data wytworzenia 2019-11-06, ostatniej modyfikacji 2020-07-22 11:15

Oświadczenia majątkowe za 2019 rok

Władze Gminy: Tomasz Lato - Wójt [ 2019 ] Monika Dolezińska-Włodarczyk - Zastępca Wójta [ 2019 ] Małgorzata Kumór - Skarbnik Gminy [ 2019 ] Zbigniew Zagdański - Sekretarz Gminy [ 2019 ] Rada Gminy - kadencja 2018-2023: Doleziński Stanisław - radny [ 2019 ] Dudzik Marek - radny [ 2019 ] Fąfara Mateusz - radny [ 2019 ] Filipowicz Ryszard - radny [ 2019 ] Haba Wojciech - radny[ 2019 ] Komorowska Bernarda - radna [ 2019 ] Kozubek Małgorzata - radna [
Data wytworzenia 2018-10-03, ostatniej modyfikacji 2019-10-23 11:42

Oświadczenia majątkowe za 2018 rok

Władze Gminy: Tomasz Lato - Wójt [ 2018 kk ][ 2018pk ][ 2018 ] Monika Dolezińska-Włodarczyk - Zastępca Wójta [ 2018 ] Małgorzata Kumór - Skarbnik Gminy [ 2018 ] Zbigniew Zagdański - Sekretarz Gminy [ 2018 ] Rada Gminy - kadencja 2018-2023: Doleziński Stanisław - radny [ 2018pk ] [ 2018 ] Dudzik Marek - radny [ 2018pk ] [ 2018 ] Fąfara Mateusz - radny [ 2018pk ] [ 2018 ] Filipowicz Ryszard - radny [ 2018pk ] [ 2018 ] Haba Wojciech - radny [ 2018pk
Data wytworzenia 2018-06-06, ostatniej modyfikacji 2018-10-30 09:28

Oświadczenia majątkowe za 2017 rok

Władze Gminy: Tomasz Lato - Wójt [ 2017 ] [ 2017 korekta ] Monika Dolezińska-Włodarczyk - Zastępca Wójta [ 2017 ] Małgorzata Kumór - Skarbnik Gminy [ 2017 ] Zbigniew Zagdański - Sekretarz Gminy [ 2017 ] Rada Gminy: Bujak Zbigniew - Radny [ 2017 ] Chyb Regina - Radna [ 2017 ] Doleziński Stanisław - Radny [ 2017 ] Filipowicz Ryszard - Radny [ 2017 ] Fortuna Robert - Radny [ 2017 ] Jagiełło Teodora - Radna [ 2017 ] Januchta Andrzej - Radny [ 2017 ]
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.